• Jajko/wibr-Ocean Dream Vibrator Egg Pink

The Symbol : 4-40483
195.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
Shipping price 16
Kurier InPost - Pobranie 16
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Ciesz się falą przyjemności za pomocą tego potężnego bezprzewodowego pilota do jajek!
Dzięki eleganckiemu wzornictwu zainspirowanemu ukrytymi skarbami Oceans, Ocean Dream to zdumiewający pilot zdalnego sterowania Egg, który oferuje 10 ekscytujących prędkości i ustawień wibracji, od drażniącego gwaru po orgazmiczne wzory. Idealna do stymulacji pochwy i łechtaczki dzięki gładkiej powierzchni i wyboistemu ciału, doskonale nadaje się do ocierania się o łechtaczkę, zwłaszcza w przypadku silnych wibracji. Dodatkowy pilot da Ci lub Twojemu partnerowi niesamowite doznania, zwłaszcza gdy jesteś poza domem i chcesz trochę się droczyć. Ciesz się falą przyjemności za sprawą tego potężnego jajka z pilotem.


LRS dalekiego zasięgu (Lastic Remote Control) zamienia go w najdoskonalszą zabawkę drażniącą o zasięgu działania do 10 metrów. Sprzedawane oddzielnie.
Na innych naszych aukcjach, możesz znaleźć kilka wersji kolorystycznych lub zupełnie inne zabawki, które także pomogą Ci się przenieść w krainę rozkoszy. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu przed zabawą i utrzymaniu higieny swoich gadżetów!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?