• Nara Clitoris Stimulator

150.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
The Availability Of Mało

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Będziesz absolutnie zachwycony stymulatorem łechtaczki Nara! Za pomocą tego stymulatora możesz zrobić sobie lub swojemu partnerowi wspaniały masaż. Nara jest specjalnie zaprojektowany do stymulowania łechtaczki, ale może być również stosowany do sutków i innych stref erogennych. 10 trybów wibracji zapewnia dodatkową przyjemność. Nara jest wodoodporny, więc możesz go również używać pod prysznicem lub w wannie.

Włącz wibracje, przytrzymując górny przycisk przez kilka sekund. Lampka zapala się, gdy Nara jest włączona. Użyj dwóch przycisków, aby przełączać różne ustawienia wibracji. Naciśnij dolny przycisk przez kilka sekund, aby ponownie wyłączyć stymulator. Stymulator łechtaczki można ładować za pomocą dołączonego kabla USB.

Po użyciu dokładnie wyczyść zabawkę środkiem do czyszczenia zabawek lub łagodnym mydłem i ciepłą wodą. Przechowuj wibrator w suchym i wolnym od pyłu miejscu.
Na innych naszych aukcjach, możesz znaleźć kilka wersji kolorystycznych lub zupełnie inne zabawki, które także pomogą Ci się przenieść w krainę rozkoszy. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu przed zabawą i utrzymaniu higieny swoich gadżetów!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?