• Wibrator- Pure Lilac Vibes Dua

The Symbol : 42-05897210000
Średnica zewnętrzna 2,6-3,4
129.00
opak To the virus Vault
Shipping within 48h
Shipping price 16
Kurier InPost - Pobranie 16
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Sprawdzamy towar przed wysyłką

Zapierający dech w piersiach, piękny i bardzo satysfakcjonujący!
Na pierwszy rzut oka widać, że wibrator chce jednocześnie stymulować pochwę i łechtaczkę. Dlatego ma dwa wbudowane silniki - jeden na czubku wału i jeden w stymulatorze łechtaczki. Wibrator ma aksamitnie miękką powierzchnię i dużą końcówkę.
A co najlepsze - oba silniki można kontrolować osobno za jednym naciśnięciem przycisku! Wybierz jeden z 10 różnych trybów wibracji dla przyjemności pochwy, jednocześnie pozwalając, aby łechtaczka została pobudzona przez jeden z 7 trybów. Połącz dwa ulubione tryby, aby spersonalizować i zindywidualizować przyjemne wrażenia. Możesz go naładować w dowolnym czasie i miejscu za pomocą dołączonego kabla USB.

Długość całkowita 21,8 cm, głębokość wsunięcia 11,5 cm, średnica 2,6-3,4 cm. Materiał: silikon z powłoką poliuretanową, ABS.
Na innych naszych aukcjach, możesz znaleźć kilka wersji kolorystycznych lub zupełnie inne zabawki, które także pomogą Ci się przenieść w krainę rozkoszy. Pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu przed zabawą i utrzymaniu higieny swoich gadżetów!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Conditional access to the store

THE STORE IS FOR ADULTS ONLY !

Are you over 18  ?